Az LR évzáró rendezvényén jártunk

Hétfőn tartotta az LR Hungary az évzáró gáláját, amire a Csányi Alapítvány is meghívást kapott. Az LR Hungary már 6 éve elkötelezett támogatója Alapítványunknak, és már több, mint 200 gyermek külföldi nyelvi táborban való részvételét tették lehetővé.

Az eseményen bemutatásra került a Csányi Alapítvány célja, illetve egy pódiumbeszélgetés keretében Szabóné André Piroska, az Alapítvány szakmai referense mesélt a beválogatásról és a hosszútávú támogatásról, amit az Életút Program nyújt. Ezután Járay Bianka támogatott mesélt a külföldi nyelvi táborok karrierformáló erejéről.

A hangulatos estét kötetlen beszélgetéssel zártuk, és nagyszerű volt látni a lelkes és érdeklődő vendégeket, akik több kérdéssel is fordultak hozzánk. Remek kezdeményezés, hogy a támogatók élőben is láthatják a támogatásuk eredményét és reméljük, hogy ez a kapcsolat a következő években is folytatódni fog!

Köszönjük a támogatást!

Thank you!
Danke schön!

Járay Bianka, Pécs 2-es csoport, McDaniel College politikatudomány szakos hallgató