Beválogatás 2021.

A márciusra tervezett pécsi és nagybajomi Beválogatások a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel elhalasztásra kerülnek. Amint kitűzésre kerül az új időpont, haladéktalanul tájékoztatjuk a gyerekeket és családjaikat, valamint az érintett iskolákat.

A pályázatok benyújtási határideje február 15-én lejárt. Összesen 70 fő pályázott (Pécsről 30 fő , Nagybajom és térségéből 40 fő). A családlátogatások a pályázatok beérkezésének sorrendjében megkezdődtek.

Minden kedves pályázónak sok sikert kívánunk!

A Beválogatások időpontjai:

Pécs – 2021. március 5-6.

Nagybajom – 2021. március 12-13.

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdetett 15 fő Pécsett és 15 fő Nagybajom és térségében, az általános iskola 4. osztályát a 2020/21-es tanévben befejező tehetséges hátrányos helyzetű gyermek számára a tehetséggondozó programjába való bekerülésre.

Pályázati felhívás