Fellépésre készülünk

Március 15-én is próbált a zenekar Kaposváron a Liszt Ferenc Zeneiskolában egy közelgő fellépésre készülve. Négy város fiataljai jöttek össze a somogyi megyeszékhelyen Hornyák Balázs mentor-tanár vezetésével, hogy a jövő heti szegedi fellépésre gyakoroljanak.

Korán indult a nap, különösen a szegedi és pécsi zenekari tagoknak, hiszen reggel fél tízkor már elkezdődött a próba Kaposváron. A Liszt Ferenc Zeneiskola helyszínt és eszközöket biztosított a nap folyamán, hogy a Csányi Band tagjai eredményesen próbáljanak. A jövő heti szegedi műsor összeállítását a band tagjai végezték. A rövid program hat műsorszámában mindenki megmutathatja énekes és hangszeres tudását. Elsősorban a rock klasszikusainak feldolgozásait hallhatja a jövő héten a szegedi közönség, de az elmúlt fellépések kedvencei sem hiányoznak majd a repertoárból. Sok sikert a fellépéshez!