Atlétika bajnokság

Május 10-11-i hűvös hétvégén rendezték meg Zalaegerszegen Magyarország Atlétikai Csapatbajnokságot, a nyugati csoport elődöntői zajlottak le, amelyen a Kaposvári Favorit AC hírnevét igyekeztem öregbíteni a felnőttek mezőnyében, ifjúsági és junior kategóriában sportoló csapattársaimmal együtt.

A csapatteljesítményhez is hozzátettem, ugyanis a 4×100 méteres váltóban a egyesületi junior csúcsot sikerült elérnünk: az 5. hellyel. Egyéni teljesítményeim: távolugrásban a tizedik helyet, 200 méteres síkfutásban (hatalmas egyéni csúccsal) a felnőttek között 6. lettem.

Ennél jobban edzőm dicséretének örültem, aki szerint remekül összeállt a futásom, az állóképességem és a mozgásom is jó lett; jövőre teljesíthetőnek tartja a korosztályos Európa Bajnokságra a selejtező szint elérését. Tehát nincs pihenő, az eddigi munkát kitartóan folytatni fogom.

Kovács Péter Kaposvár 2.

Az Alapítvány nevében gratulálunk, és drukkolunk, hogy ezen a felületen is minél előbb beszámolhassunk a tervek sikeres megvalósulásáról!