Gratulálunk! Icon-díjat kapott Polgár Judit

A FIDE (Nemzetközi Sakkszövetség) először adta át Icon-díját, amelyet Polgár Judit vehetett át Az év női személyisége a sakkban című gálán. Polgár Judit a világon százezreket inspirál, hogy elmélyüljenek a sakk nemes világában, s ez alól a Csányi Alapítvány sem kivétel: a támogatottak évek óta lelkes önkéntesei és résztvevői a Polgár Judit szervezésében létrejött Világsakkfesztiválnak, majd 2020-ban Polgár Judit meghívására megalakult a Csányi Alapítvány Sakkcsapata is, akik részt vettek a Diáksakk-Világtornán, és bejutottak a világ 53 országának 296 csapatából a legjobb 12 közé, és a Dubaji Világkiállításon élőben képviselhették Magyarországot.

Szívből gratulálunk Polgár Juditnak és köszönjük, hogy lendületével és tudásával ily sokakat inspirál!

Chess Connects Us – A sakk összeköt: találkozunk október 8-án!

Fotó: © 2022 POLGÁR JUDIT SAKK ALAPÍTVÁNY