Kampányfilm a gyerekek ötletei alapján

A 2012-es 1%-os kampányfilm Csányis gyerekek ötlete alapján készül. A zsűri kiválasztotta a győztes csapatot, akik Kaposvárról nyújtották be pályázatukat!

Az Alapítvány a jövő évi reklámfilmjének kitalálására nyáron pályázatot hirdetett a tanulók között. Ennek keretében 3-5 fős csapatok filmötleteit vártuk szabadon választott témában, egyetlen elvárás volt csak, hogy a film a gyermekek élményei alapján tükrözze vissza kreatív módon, hogy miért jó „Csányisnak” lenni.

A pályázatra 13 jó ötlet érkezett, közülük a legjobbnak a zsűri végül egy kaposvári csapat elképzelését találta.

A győztes csapat tagjai: Andrási Gabriella, Magyar Nikolett, Karácsony Csilla, Kálmán Péter, Gábor Ferenc és Székely Csaba.

A nyertes csapat minden tagja egy-egy digitális fényképezőgépet nyert, továbbá részt vehetnek az ötletükre épülő reklámfilm előkészületeiben, valamint magán a forgatáson is. Vigaszdíjként pedig az összes pályázó részt vehet egy reklámügynökség-látogatáson.

A győztes csapatnak és valamennyi résztvevőnek ezúton is még egyszer szívből gratulálunk!