Karácsonyi ajándékozás és játék Kaposváron

Karácsony előtt két nappal december 22-én még összegyűltek Kaposvár 1-es csoportjának tagjai, hogy szűkebb körben is ünnepeljenek. A fiatalok elsőként egymást ajándékozták meg, bár az, hogy ki kit ajándékoz meg meglepetsé volt, hiszen ott a helyszínen húzták ki gyerekek egymás neveit. Kedves apróságok és csokik is kerültek a csomagokba, amelyeket mindenki nagyon lelkesen készített össze.

Az ajándékozás után egy kis activity party következett, ahol csapatban játszottak a diákok. A hangulatra nem lehetett panasz, hiszen a gyerekek nagyon lelkesen próbálták meg kitalálni a különböző fogalmakat, amelyeket, rajzolni, körülírni vagy mutogatni kellett.

A Fáy András Alapítvány jóvoltából egy kis meglepetést is kaptak a gyerekek. Az Alapítvány trénerei néhány hete tartottak egy közös foglalkozást a pénzügyi ismeretekről Kaposváron, amelynek keretében egy különleges kártyajátékkal is játszhattak a résztvevők. Ez a játékot kapták meg  most ajándékként a családok, amelyet nagyon köszönünk! A fiatalok nagyon örültek az ajándéknak, a nap folyamán már játszottak is a kártyákkal.

A nap további részében csocsózás, tánc és az édességek elfogyasztása is hozzájárult az ünnepi hangulathoz.

„A mai napon karácsonyozott a K1-es kiscsoport. Az ajándékok átadását követően társasjátékoztunk, amit a gyerekek nagyon élveztek. Ezt követően Just Dance-szel és csocsóval ütöttük el az időt. A programot közös ebéddel zártuk a McDonald’s-ban. Örülök, hogy lehetőségem nyílt jobban megismerni a gyerekeket.” Trixler Zsófia K1