Kutyák a Magyar Honvédségben

Kovács Zsolt a Jászság 4-es csoport egyik oszlopos tagja, aki sokoldalú tehetségét most egy rajzpályázaton mutatta meg, melyet a gimnáziumi rajztanára, Nagy Tamás ajánlott figyelmébe. A Jász-Nagykun-Szolnok megyei Területi Védelmi Bizottság és a Szolnoki Honvéd Sportegyesület által kiírt „Kutyák a Magyar Honvédségben” című pályázatra csaknem 300 pályamű érkezett, melyek közül egy szakmai zsűri választotta ki a legjobbakat. Zsolti egy különleges technikával készítette el alkotását, amelyet különdíjjal jutalmaztak december 13-án a szolnoki Megyeháza Dísztermében. A díjakat Dr. Berkó Attila főispán és Dr. Varga Attila Ferenc ezredes adta át.

Zsolt a Csányi Alapítvány Nagyköveteként ezen az eseményen is büszkén viselte csányis pólóját, annál is inkább, mert a digitális grafika pályázat ötlete a nyári Össz-művészeti tábor grafika szekciójának hozadéka. Ebben a táborban ismerkedett meg közelebbről ezzel a rajztechnikával, amelyet ezúton is köszönünk Szabó Roland mentornak! Hábenciusné Balla Andrea mentor Jászság 4-es csoport