Polgár Sakk Fesztivál

Sakkfesztiválon jártunk október 4-én.

Szombaton a Csányi Alapítvány kaposvári, mohácsi, nagybajomi, pécsi, szegedi csoportjainak tanulói Budapestre kaptak meghívást a 8. Aquaprofit-Polgár Sakk Fesztiválra.

A Csányi Alapítvány és a Polgár Judit Sakk Alapítvány közösen meghirdetett „Gyorsakk, okosakk, elegánsakk” című pályázatán részt vett tanulók egy egész napot tölthettek a Művészetek Palotájában. A díjazottak Polgár Judittól vehették át jutalmukat, ami nagyon megtisztelő volt! Különdíjas: Lassu Levente (Kaposvár), 3. helyezett: Horváth Anna (Pécs), második helyezett: Rácz-Vekerdi Janka (Mohács), első helyezett: Trixler Zsófia (Kaposvár).

A legügyesebbek szimultánt játszhattak: Polgár Zsófiával játszott Bártfalvi Benjamin (Pécs), Kern Andor (Mohács). Polgár Judittal játszhatott Bozsoki Balázs (Kaposvár).

A gyerekek büszkén vállalták a kihívást, és remekül helyt álltak. Gratulálunk nekik!

Köszönjük ezt a szép napot!