Szárnyalt a fantázia Kaposváron

Különleges történeteket írtak a kaposvári Közösségi Ház négyes csoportjának tagjai szombaton délelőtt a Ház projekt keretében. A délelőtt folyamán elkészült írásokat a gyerekek a későbbiekben dramatizálni fogják és bábelőadássá alakítják. A diákok három csoportban készítették el a műveket. Voltak, akik Ludas Matyi meséjét dolgozták fel, mások több mesét fűztek össze. Az alkotásokhoz a díszleteket és a bábokat is a gyerekek fogják elkészíteni egy későbbi alkalommal.

„Nagyon élveztem a munkát, jól éreztem magam. Szeretem ezeket a kreatív munkákat, amikor szabadon alkothatunk. Mi saját magunkat is beleírtuk a történetbe, vicces neveket adtunk a karaktereinknek.” Sármány Enikő, Kaposvár 4-es csoport

Az eseményeken az 1 -es csoport néhány tagja is részt vett, akik meg is örökítették az alkotás pillanatait.