Szülői értekezletek Kaposváron

Lassan itt a tanév vége, indulnak a nyári táborok. Ennek apropóján találkozott előszőr június 5-én a Kaposvári Közösségi Házban a tavasszal beválogatott 15 tanuló és szüleik.

A gyerekek az értesítők átvétele óta most találkoztak először. Számukra itt derült ki, hogy kik is lesznek a csoporttársaik az Alapítványon belül. Nagy volt az öröm a viszontlátáskor. Az Alapítvány operatív igazgatója dr. Radoszáv Miklós is köszöntötte a megjelenteket. A szülői értekezlet témája a nyári csapatépítő tábor, egyéb programok és az elkövetkezendő feladatok voltak. A megbeszélést a tanulmányi szerződések aláírása és egy közös fotó készítése zárta.

A mai napon kerül sor a másik két kaposvári csoport szülői értekezletére, ahol a téma az év végi eredmények, érettségik és a nyári táborok lesznek. Sok szeretettel várjuk a szülőket.